תריסי אלומיניום מעניקים לכל מבנה יוקרה ועיצוב מקורי. אנו בחברת" א. רפי , תריסים ואלומיניום" נשמח להתקין כל סוג של תריס אלומיניום בעבודה מקצועית ובאיכות ללא פשרות. צרו קשר והצטרפו אל אלפי לקוחות מרוצים!

התקנת תריס אלומיניום – עמידות, יוקרה ועיצוב מקורי

התקנת תריס אלומיניום מתאימה לכל סביבה, לבית פרטי, לבניין רב קומות, למבני תעשייה, לעסקים ועוד. לתריסי האלומיניום יתרונות רבים. הם קלים, הם עמידים, הם נוחים לעיצוב והם זולים יותר מאשר תריסים העשויים מחומרים אחרים. תריסי האלומיניום מספקים שליטה על כמות האור הנכנסת והם גם מעניקים עיצוב מקורי ויפה בכל מקום שבו הם מוצבים.

התקנת תריס אלומיניום בירושלים – שלושה דברים שחשוב לדעת

התקנת תריס אלומיניום בירושלים מציבה בפני הלקוח בחירה מגוונת של סוגי תריסים. יש תריסי גלילה, ידניים או חשמליים, יש תריסי הזזה, יש תריסים יוקרתיים בעלי פרופיל בלגי ועוד. בעת בחירת סוג התריס כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע מומחה שידע להמליץ על התריס המתאים בהתאם לנתונים שלכם.

התקנת תריס אלומיניום מתאימה לכל גודל של פתח, גם לפתחים גדולים ברוחב של עד ארבעה סנטימטר. הודות לגודל הפוטנציאלי, תריסי אלומיניום יכולים לשמש כתחליף לשער כניסה למוסכים ציבוריים או פרטיים.

תריסי הזזה העשויים מאלומיניום, הם התריסים הנפוצים ביותר. הם יעילים, הם מתפקדים מצוין, יש להם יכולת נעילה מצוינת והם כמעט ואינם מתקלקלים. גם אם מתרחשת תקלה, מחיר תיקון תריסי הזזה זול יותר מאשר המחיר של תיקון תריסי גלילה.

התקנת תריס אלומיניום בירושלים – כל הסיבות שישכנעו אתכם לבחור תריסי אלומיניום