תריסי אור

תריסי אור הם תריסים חשמליים העשויים מאלומיניום המאפשרים שליטה שלושה מצבים, במצב של חשיכה, במצב של אור מלא ומצב ביניים המאפשר חדירה של אור ואוויר לבית, אך מונע חדירה של אור חזק במיוחד.

רק התקנה מדויקת ומקצועית תאפשר לכם ליהנות מהתריס ולמנוע בעיות ותקלות בעתיד. צרו אתנו קשר, נשמח לעזור ולייעץ!

תיקון והתקנת תריסי אור – גם הצללה, גם אור!

תריסי אור הם תריסי גלילה חשמליים העשויים מאלומיניום המאפשרים פתרון חכם ואקולוגי לחדירת אור. במצב שבו מעוניינים להחשיך או להצליל את החדר, סוגרים את התריס, במצב שבו מעוניינים להאיר את החלל, פותחים את התריס, אך מה קורה במצב שבו ברצונכם לשמור על הפרטיות, אך גם להכניס אור הביתה? זהו בדיוק המצב שבו מומלץ לפנות אל מומחים בתחום תיקון והתקנת תריסי אור .

תיקון והתקנת תריסי אור – שישה דברים שכדאי לדעת

תריסי אור הם תריסים חשמליים העשויים מאלומיניום. הם מאפשרים שלושה מצבים, תריס סגור למצב של חשיכה, תריס פתוח למצב של אור מלא ומצב ביניים שבו יש מרווח קטן בין השלבים המאפשר חדירת אור ואוויר לבית, אך מונע חדירה של אור חזק במיוחד. מצב הביניים נוצר באמצעות המנגנון החשמלי של תריסי האור.

תריסי אור חשמליים נוחים וקלים להפעלה, הם עמידים, הם משמשים כאמצעי מיגון ואיטום ומעניקים בידוד תרמי גבוה לכל פתח שבו הם מותקנים.

תריסי אור חשמליים פועלים באמצעות מנוע חשמלי המופעל בעזרת שלט או מתג המותקן על הקיר. את המנגנון החשמלי של תריסי האור אפשר לשלב בכל המערכות של בית חכם.

תריסי אור קלים לתחזוקה ולניקיון. אין צורך בחומרי ניקוי מיוחדים ויקרים, מספיק להשתמש במטלית לחה כדי לנקות את האבק ואת הלכלוך גם בין שלבי התריס.

תריסי אור מעניקים פתרונות פרקטיים, אך מוסיפים גם יופי וסגנון מיוחד בכל מקום שבו הם מותקנים. הם משרים אווירה חדשנית וקלילה והם מגיעים בשלל צבעים וגוונים, החל מגווני השמנת, אפור, כחול, צהוב ועוד. תריסי האור חוסכים גם את הצורך בהתקנת וילונות.

כאשר אתם מזמינים מומחים בתחום תיקון והתקנת תריסי אור בירושלים חשוב לפנות אל הטובים ביותר. רק התקנה מדויקת ומקצועית תמנע בעיות ותקלות בעתיד.

תיקון והתקנת תריסי אור - התקנה נכונה תמנע תקלות

התקנה מקצועית של תריסי אור תמנע תקלות ותמזער עד למינימום את הצורך בתיקונים. תריסי אור עשויים משני חומרים מפלסטיק ומאלומיניום. התקנה תיקון של תריסי אור העשויים מאלומיניום יקר יותר, אך ההשקעה משתלמת. לחומר האלומיניום יתרונות רבים, היתרון הבולט ביותר הוא חוזק ועמידות למשך שנים רבות.