סגירת מרפסות מיועדת לבתים פרטיים, לבתי קפה, לאולמות אירועים ולבתי עסקים.

חברת א. רפי עוסקת בתחום התריסים והאלומיניום. החברה צברה ניסיון ומוניטין רב בתחום והיא משתמשת בחומרי גלם המיוצרים על ידי החברות המובילות. צרו קשר, כי גם לכם מגיע את הטובים מכולם.

סגירת מרפסות – כל האפשרויות, כל השימושים

סגירת מרפסות מאפשרת לנצל עד למקסימום שטחים "מתים" שלא משמשים אותנו בחלק גדול מימות השנה בשל תנאי מזג האוויר. סגירת מרפסת בירושלים לא מיועדת רק לבתים פרטיים, היא מתאימה גם לבתי קפה, לאולמות אירועים, לבתי עסקים ועוד.

סגירת מרפסות – כדי לקבל תוספת שטח

סגירת מרפסת מאפשרת ליהנות מחדר נוסף בבית. אתם לא חייבים לוותר על הנוף הנשקף מהמרפסת, אפשר לסגור את המרפסת בזכוכית עם שילוב של אלומיניום. אם תרצו פרטיות, תוכלו להוסיף וילונות דקורטיביים יפים וליצור חדר נעים עם אווירה מיוחדת וקסומה.

מרפסת סגורה לא חייבת לשמש רק כחדר, היא עדיין יכולה להישאר מרפסת. אך בניגוד למרפסת הפתוחה, במרפסת הסגורה תוכלו לשבת גם כשהגשם דופק בחלון או כשהשמש יוקדת בחוץ. תוכלו להציב במרפסת הסגורה רהיטי גן שאותם אי אפשר להשאיר במרפסת פתוחה החשופה לפגעי מזג האוויר.

סגירת מרפסת מתאימה גם לבתי קפה ומסעדות אשר מארחים בקיץ את הסועדים על המדרכות ותחת כיפת השמיים. באמצעות סגירת המרפסת, אפשר לנצל שטחים פתוחים, להפוך אותם למקורים ולהמשיך לארח בהם סועדים ואורחים גם בימים הקרים. בימים קרים במיוחד אפשר להוסיף פטריות חימום ולקבל מראה אקזוטי ומרתק.

סגירת מרפסת לבתי קפה ומסעדות מתבצעת באמצעות עבודות אלומיניום. מסביב לאזור המיועד בונים מסגרת מאלומיניום ואת הקירות בונים מזכוכית. היתרון הגדול של הבנייה הוא הניידות. אפשר לפרק ולהרכיב בקלות את המבנה ליהנות בחורף ולאחסן אותו בקיץ.

גני אירועים המעוניינים לפעול גם בימים הקרים והגשומים משתמשים בטכניקה של סגירת מרפסות על מנת להגן על האורחים מפני הקור, הרוחות והגשמים. באזורים המאופיינים בצינה גם בערבי הקיץ, גני אירועים רבים בוחרים להשאיר את המרפסת סגורה גם בקיץ.

סגירת מרפסת בשיטת הבנייה הקלה היא פתרון מצוין לתוספת שטח, חדר על הגג, בחצר ועוד. קירות החדר עשויים מפאנל אלומיניום מבודד המשולב בתוך פרופילים של אלומיניום טרמיים. בשיטה זו אפשר לבודד היטב את החלל הנוסף ולשמור על טמפרטורת החדר.