בעזרתנו תוכלו לבצע כל שיפוץ בהצלחה, תוכלו ליהנות מהתוצאה וגם מהתהליך!

חברת "א. רפי, תריסים ואלומיניום" צברה מוניטין רב בתחום השיפוצים. אנו מעסיקים בעלי מקצוע מובילים בתחומם, משתמשים בחומרי גלם איכותיים נושאי תו תקן, מחויבים לעמידה בלוח הזמנים ולמחירים אטרקטיביים!

צרו קשר, והצטרפו אל אינספור לקוחות מרוצים!

שיפוץ דירה – תאמינו או לא, אפשר לעבור בקלות כל שיפוץ!

שיפוץ דירה זוהי פעולה הנעשית אחת למספר שנים כדי לתקן ליקויים בדירה, לשדרג אותה, להתאים אותה לצרכים ולהעלות את איכות הדיור. זה יכול להיות אוסף של עבודות שונות כמו הריסה ובנייה של קירות, החלפת כלים סניטריים וחיפוי רצפה או קירות, תיקוני אינסטלציה או חשמל, צביעה, סיוד ועוד. קבלן שיפוצים צריך להיות מומחה במגוון שירותים, או להעסיק מומחים בתחומים שונים.

שיפוץ דירה – טיפים ועצות טובות שיעזרו לכם לעבור בקלות את השיפוץ

חודשי הקיץ והימים שלפני חג הפסח הם עונת השיא בתחום שיפוצי הדירות, הקבלנים עסוקים והמחירים גבוהים. אם אתם מעוניינים להוזיל את מחירי השיפוץ, כדאי לתאם את הזמנת השיפוצים לעונות רגועות יותר, עונות שבהן קבלני השיפוצים אינם עסוקים וישמחו לקבל עבודות, גם במחירים זולים יותר.

חשוב לבחור קבלן שיפוצים הרשום בספר הקבלנים. הרישום בספר הקבלנים מעיד על רצינות, על מקצועיות ועל ותק. בכל מקרה שבו יהיו לכם תלונות על אודות העבודה ולא תגיעו לעמק השווה עם הקבלן, תהיה לכם כתובת לתלונות.

כדאי לשכור מפקח בנייה. זה אומנם מייקר את מחיר השיפוץ, אך כך תוכלו להיות בטוחים כי קבלן השיפוצים השתמש בחומרי הגלם הטובים ביותר ופעל בהתאם לחוזה ולמפרט הטכני שצורף אליו.

יש לחתום על הסכם עבודה מפורט ומסודר. יש לפרט בו את המחיר הסופי, את לוח התשלומים, את לוח הזמנים לביצוע כל שלב בעבודה, את איכות החומרים, תקופת אחריות ועוד.

בדקו האם קבלו השיפוצים שבחרתם מבוטח בפוליסת ביטוח מתאימה, פוליסת ביטוח הכוללת ביטוח לעובדים וביטוח לתכולת הבית בזמן השיפוצים.

אם אתם מתכננים שיפוץ דירה יסודי וארוך, אתם זכאים לפטור זמני מתשלומי הארנונה. סעיף 330 לפקודות העירייה מעניק לכם פטור מהתשלום, בין שלושה חודשים עד לחצי שנה.

לא נעים לגור בבית שמתבצעים בו שיפוצים. כדאי מאוד לדאוג למגורים חלופיים בתקופת השיפוצים. את תכולת הדירה רכזו בחדר אחד, עטפו אותה ביריעות ניילון גדולות ואטומות, במיוחד את מכשירי החשמל. את החפצים היקרים, קחו אתכם.

היו נחמדים. הודיעו לשכנים על השיפוצים העתידיים והתנצלו מראש על הבלאגן ואי הנעימות. זכרו שיפוץ דירה פוגע באיכות החיים של כל דיירי הבניין.