אנו מייצרים מגוון עבודות מסגרות באיכות, בעיצוב וברמת גימור ללא פשרות.

אמרתם עבודות מסגרות, אמרתם "חברת א. רפי תריסים ואלומיניום". צרו קשר ובואו להתרשם ממגוון עבודות מיוחדות ומסוגננות במחירים אטרקטיביים!

עבודות מסגרות וגדרות– הכול על אומני המתכת

עבודות מסגרות וגדרות במבוצעות על ידי אומני המתכת הנקראים בשפת העם מסגרים והם עובדים בסטודיו הנקרא בשפה המקצועית, מסגרייה. כדי להתמקצע בתחום יש לעבור קורס מסגרות מקצועי, להכיר היטב את כל סוגי המתכות ואת האפשרויות השונות של העיצוב במתכת. עבודת המסגרים היא אומנות. מסגר מקצועי יוציא מוצר מדויק המשלב פרקטיות, יופי ואסתטיקה.

עבודות מסגרות וגדרות – מהן העבודות הנפוצות?

מסגרים מייצרים סורגים כדי למנוע פריצות ולהגן על הביטחון של דיירי הבית, במיוחד בקומות הגבוהות. הסורג הוא אומנם פריט בטיחותי, אך גם אין סוף לעיצובים ולסגנונות של הסורגים. סורג יפה מוסיף גם יופי וסגנון לכל חלון שבו הוא מוצב.

בעבר היו נוהגים לבנות מעקות מעץ או מבטון. בשנים האחרונות עברו לייצר מעקות ממתכות שונות, במיוחד ממתכת האלומיניום. הודות לתכונות המיוחדות של חומר האלומיניום, אפשר לעצב מעקות מרשימים ויוקרתיים שיחזיקו מעמד שנים רבות, ייראו תמיד כחדשים ובמחירים אטרקטיביים.

אף אחד לא אוהב לחיות מאחורי גדרות, אך במקרים רבים הגדר היא מוצר חיוני שאי אפשר בלעדיו. במקרים רבים, עבודות מסגרות וגדרות בירושלים, הן חלק מהקונספט העיצובי של המבנה. גדר מיוחדת ומקורית תוסיף חן ויופי לכל מבנה, תשמור על הפרטיות ותחצוץ בין הבית לבין הרעש וההמולה שבחוץ.

עבודות מסגרות וגדרות – איך לבחור את אנשי המקצוע?

כמו בכל תחום, גם מסגרייה כדאי לבחור לפי המלצות. אם ראיתם עבודת מסגרות או גדר מרשימה ביותר, אל תתביישו, בקשו לדעת מי המסגר המוכשר שבנה אותה. גם באתרי האינטרנט תוכלו להתרשם מעבודות מסגרות מרשימות ולבקש או לחפש המלצות על אודות המסגרייה שבנתה אותן.