חברת "א. רפי, תריסים ואלומיניום" עוסקת בהתקנת התריסים ודלתות מאלומיניום. החברה צברה ניסיון ומוניטין רב בתחום והיא משתמשת בחומרי גלם המיוצרים על ידי החברות המובילות. צרו קשר, כי גם לכם מגיע את הטובים מכולם!

חלונות ודלתות אלומיניום – כל מה שצריך לדעת על חלונות ודלתות מאלומיניום!

נא להכיר: חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום הם חלונות המשדרים יוקרה. בכל המבנים החדשים מתקינים כיום חלונות מאלומיניום בשל היתרונות הרבים.

אלומיניום היא מתכת זולה, יחסית, וקלה לעיבוד. במחיר זול יותר, מאשר חלונות עץ לדוגמה, תוכלו לעצב את החלון במגוון דוגמות ובמבחר צבעים. אם אתם מעוניינים בסגנון מיוחד ומקורי של חלונות, חלונות אלומיניום יענו על כל הציפיות.

חלונות אלומיניום אינם דורשים טיפול רב, התחזוקה שלהם קלה ופשוטה. אין צורך בחומרי ניקיון מיוחדים, מספיקה מטלית לחה כדי להסיר את האבק ולהחזיר לחלון את המראה הנקי והיוקרתי.

חלונות העשויים מאלומיניום הם חלונות עמידים. הם לא מתבלים, לא משנים צבע, לא נסדקים, עומדים בפני פגעי מזג האוויר ונראים חדשים גם לאחר שנים רבות של שימוש.

נא להכיר: דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום מהוות תחליף לדלתות העץ המסורתיות, יש להן מראה שונה ומיוחד יותר מדלתות העץ והן מתאימות במיוחד, אך לא רק, לדלתות הכניסה. דלת הכניסה היא האלמנט העיצובי הראשון שבו אנו נתקלים בכניסה אל הבית. זו הסיבה שבשנים האחרונות יותר ויותר מעצבים מעדיפים לבחור דלתות אלומיניום לדלת הראשית לבית.

דלתות אלומיניום – כל היתרונות

דלתות אלומיניום הן דלתות חזקות ועמידות. אפשר לעצב אותן בכל סגנון ולהתאים אותן לכל בית.

דלתות אלומיניום עשויות מחומר עמיד, הן אינן ניזוקות מתנאי אקלים שונים, הן אינן מחלידות, אינן מתקלפות, אינן מקבלות קורוזיה ואינן מתבלות. גם לאחר שנים רבות הן ייראו מרשימות, אטרקטיביות ויפות.

חומר האלומיניום הוא חומר קל לעיבוד. אפשר לעצב ממנו צורות רבות. הרבה דלתות אלומיניום בירושלים משלבות חומרים שונים כמו אלומיניום בשילוב עץ, בשילוב זכוכית או בשילוב מתכות שונות. הודות לעיצוב הקל אפשר ליצור דלתות מיוחדות ושונות לכל בית ולכל סגנון.

אלומיניום היא מתכת מבריקה, ולכן הדלתות המעוצבות מאלומיניום מלאות ברק המחזיק מעמד למשך שנים רבות.

בניגוד לחומרים אחרים, כמו למשל דלתות מעץ, דלתות אלומיניום אינן דורשות תחזוקה מיוחדת.

דלתות אלומיניום קיימות במגוון צבעים. באופן עקרוני אפשר לצבוע את מתכת האלומיניום בכל צבע ולהתאים לכל עיצוב.

דלתות אלומיניום - כמה טיפים מנצחים

כאשר אתם בוחרים דלתות אלומיניום, חשוב לקחת מידות מדויקות של גודל הדלת. אם אינכם מסתדרים עם מדידות מדויקות, היעזרו באיש מקצוע. זוהי הוצאה כספית נמוכה ביחס למחיר הדלת, אך היא תחסוך מכם טעויות, כאבי ראש והתרוצצויות רבות.

דלתות אלומיניום מתאימות בעיקר לדלתות חוץ. הן אומנם משדרות אווירה קרה, אך לא מנוכרת. הן מעניקות מראה אותנטי, מיוחד ומודרני לכל בית שבו הן מוצבות. אם אתם אוהבים אווירה חמה בתוך הבית, מומלץ להזמין דלתות מעץ, אך אם אתם מעוניינים ליצור מראה מקורי ואותנטי, אתם יכולים לבחור דלתות העשויות מאלומיניום גם לדלתות הפנימיות שבבית.

כאשר אתם מזמינים דלתות אלומיניום חשוב לערוך סקר שווקים, להשוות מחירים ולקבל המלצות. התחרות בין אנשי המקצוע גדולה, אם תבצעו סקר שווקים נכון, תוכלו לרכוש מוצר איכותי במחיר אטרקטיבי.