באמצעות שימוש בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים נוכל להתקין בכל דירה סוכה כשרה.

רוצים ליהנות מסוכה כשרה בחג ומחלל נוסף לשימושים שונים, צרו קשר עם א. רפי תריסים ואלומיניום. צברנו ידע וניסיון רב בתחום ואנו עובדים עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר!

גג נפתח לסוכה – כמה דברים שכדאי לדעת

התורה מצווה אותנו לשבת בסוכות שבעה ימים. לפי ההלכה היהודית סוכה כשרה היא סוכה הנמצאת תחת כיפת השמיים. לא לכל דירה יש מרפסת לא מקורה ולא כל אחד מעוניין ויכול לבנות סוכה כשרה בחצר. הודות לפתרונות הטכנולוגיה המתקדמים, כל אחד יכול לבנות סוכה כשרה באמצעות גג נפתח העשוי מאלומיניום. גג נפתח לסוכה הוא אחד המראות הנפוצים לכל מי שמטייל בערים רבות בימי החג.

בכל חלל, בקצה הסלון, במרפסת הסגורה או במרפסת שמש, אפשר לבנות גג נפתח. גג נפתח לסוכה זהו פתרון עיצובי ויצירתי מצוין. אפשר לעצב את הגגות הנפתחים במגוון סגנונות, לשלב חומרים שונים וליצור מראה דקורטיבי ויפה נוסף על הפן השימושי.

כאשר מתקינים גגות נפתחים חשוב לבחור את המומחים בתחום. חשוב להקפיד על האטימות, לוודא כי מי הגשמים לא יחדרו לחלל הסגור, ובמיוחד אם בחרתם גג הנפתח באמצעות מנוע חשמלי, במקרה כזה חדירת המים עלולה להוות סיכון.

כאשר רוצים להתקין גג נפתח לסוכה, אין צורך לפנות לעירייה כדי לקבל רישיון בנייה. זהו גג ארעי הניתן לפירוק, גג שאינו דורש רישיון בנייה.

שומרי מסורת רבים מנצלים את החלל המשמש לסוכה לשימושים נוספים בכל ימות השנה. אפשר ליצור חדר עבודה, פינת ישיבה, מחסן, פינת אוכל ועוד. אם תתקינו את הגג במקצועיות, תוכלו ליהנות שנים רבות מסוכה כשרה ומחלל שימושי נוסף בבית.

גג נפתח לסוכה – איך לבחור את החברה הטובה ביותר?

אומנם חומר האלומיניום הוא חומר זול, יחסית, אך מתקין הדורש מחיר זול מדי צריך להדליק נורה אדומה. כדי להתקין גג נפתח במקצועיות יש צורך בעבודה איכותית, בידע ובניסיון רב וכל הפרמטרים האלו מתבטאים במחיר.