גגות הזזה הם פתרון אידיאלי לקירוי חדרי שמש, לסוכה, למסעדות ולבתי קפה, לפטיו, לבריכות שחייה ועוד. הם אטומים לגשמים, לשלג לברד, לרוחות, לקור ולחום. אנו מחויבים למקצועיות ולאיכות ללא פשרות ומעניקים אחריות לכל מוצר.

גגות הזזה לאלומיניום – להכניס את השמש הביתה

גגות הזזה לאלומיניום הם הפתרון האידיאלי והמתקדם ביותר לקירוי העילי. הגג מורכב ממסגרת אלומיניום במילוי של חומרים שונים אשר נעה על מסילות, באופן חשמלי או ידני, ומתאספת פנימה למסגרת קבועה או החוצה לכדי לקבל פתח אור מרבי.

גגות הזזה לאלומיניום – למי זה מתאי

גגות הזזה לאלומיניום מתאימים לקירוי חדרי שמש, לסוכה, לפטיו, לבריכות שחייה, למסעדות ולבתי קפה.

גגות הזזה מאלומיניום אטומים לחלוטין מפני גשמים, רוחות סוערות, שלגים, ברד, חום וקור. הפוליסטירן, שהוא ליבת הפאנל, אינו סופח נוזלים, ולכן גם בימים סוערים עם גשמים חזקים, אף טיפה לא תצליח לחדור אל תוך החלל המקורה.

את לוחות האלומיניום הנעים על מסילה אפשר לפתוח בהפעלה חשמלית או ידנית בהתאם לבחירת כל לקוח.

התקנת הגגות היא מהירה ונמשכת בממוצע בין יום אחד עד לשלושה ימים, תלוי בגודל השטח ובתנאי הבנייה.

גגות הזזה לאלומיניום משמשים כפתרון מצוין להארה ואוורור הבית. בבתים פרטים חשוכים אפשר לקרוע פתח בתקרת הבית ולקרות אותה באמצעות גג ההזזה. כך אפשר ליצור במרכז הבית חדר שמש הניתן לפתיחה או לסגירה. בעידן שבו האסתטיקה קובעת, חדרי שמש במרכז הבית, או בכל מקום אחר בבית, יעניקו מראה מיוחד ומרשים וישדרגו את איכות החיים בבית.

גגות הזזה מעניקות פתרון מצוין לשומרי המסורת בחג הסוכות. אם יש לכם מרפסת המתאימה לשמש כסוכה, גגות אלומיניום מבודדים ואטומים יאפשרו לכם לנצל את השטח בכל ימות השנה. לפני חג הסוכות תוכלו בקלות להסיט את הגג ולכסות את השטח העילי בסכך וליהנות מסוכה כשרה לפי ההלכה.